Vzory profesionálního životopisu

Podívejte se na bezplatné vzory životopisů a načerpejte inspiraci. Použijte tyto vzory a náš nástroj a napište překrásný životopis za pár minut. Poskytujeme také knihovnu cv šablony
Napsat životopis
4.5 z 5
založeno na 408 recenzích o Trustpilot
Vzory profesionálního životopisu

Vzory životopisů pro školství
2

Vytvořte si dokonalý životopis v oblasti školství a vzdělávání - rychle, snadno a s minimem stresu. Ať už jste učitelka, družinářka nebo profesorka, naše vzory životopisů vám ukážou, co zaměstnavatelé skutečně chtějí v žádosti vidět.
Zobrazit více

Vzory životopisů v inženýrství
4

Technické inženýrství je složité. Vytvořit úžasný životopis v oboru technických věd může být snadné! Použijte naše vzory životopisů prověřené v praxi: inspirujte se, upravujte a vytvořte si svůj vlastní během několika minut. Ušetřete čas a zvyšte své šance na získání skvělé práce elektroinženýra, stavebního nebo strojního inženýra ještě dnes.

Vzory životopisů pro maloobchod
3

Vytvořte si efektivní životopis pro maloobchod v rekordně krátkém čase: použijte náš technicky vyspělý nástroj pro psaní životopisů a knihovnu více než 300 vzorových životopisů, které lze snadno upravit tak, aby vyhovovaly vaší žádosti. Získejte návod, inspiraci a vyhněte se dohadům - kryjeme vám záda.
Zobrazit více

Vzory životopisů pro právníky
2

Vytvořte si kvalitní životopis právníka pomocí našich odborně navržených šablon a knihovny bezplatných vzorů životopisů. Náš technicky vyspělý nástroj pro psaní životopisů vám ušetří drahocenný čas, předloží návrhy a zvýší vaše šance na úspěch díky solidní žádosti.
Zobrazit více

Vzory životopisů do administrativy
7

Vytvořte si vynikající životopis v administrativě během několika minut! Nevíte, kde začít? Prohlédněte si naši sbírku bezplatných vzorů životopisů a použijte automatické návrhy na psaní v našem nástroji pro psaní životopisů. Zvyšte své šance na úspěch na trhu práce!

Vzory životopisů v oboru realit
2

Už žádné dohady - využijte naši knihovnu bezplatných vzorů životopisů z oboru realit. To je nejlepší způsob, jak mohou realitní makléři, architekti, návrháři interiérů a mnozí další začít budovat vítězný profil, který zapůsobí na zaměstnavatele a klienty. Začněte hned teď!
Zobrazit více

Vzory životopisů v oblasti prodeje
4

Nejste si jisti, jak vytvořit dokonalý životopis prodejce? Nemusíte tápat, použijte naši bezplatnou sbírku více než 300 vzorů a získejte prvotřídní výsledek během několika minut místo hodin. Tyto profesionální vzory životopisů v kombinaci s naším pokročilým editorem vás povedou od začátku až do konce.

Vzory životopisů pro marketing
7

Marketing znamená soutěživost. Ujistěte se, že vynikáte nad ostatními! Použijte vzory životopisů prověřené v praxi a pokročilý nástroj pro psaní životopisů, abyste vytvořili působivý profil. Pryč s nejistotou, ohromte zaměstnavatele a prodejte hlavně sami sebe.

Vzory životopisů pro účetnictví a finance
3

Zlepšete své šance na získání perfektní práce v oblasti financí pomocí našich vzorů skutečných životopisů z oblasti účetnictví a financí. Vyzkoušejte si naše vzory životopisů z oblasti financí zdarma!
Zobrazit více

Příklady životopisů z oblasti obchodu a managementu
3

Hledáte obchodní nebo manažerský životopis, který skutečně zaujme? Začněte s našimi vzory životopisů a vylepšete je v našem pokročilém nástroji pro psaní životopisů. Docílíte dokonalého formátu, struktury a gramatiky. Získejte návrhy na psaní poháněné umělou inteligencí a sestavte úžasnou žádost.
Zobrazit více

Vzory životopisů v pohostinství a gastronomii
7

Vytvořte si úspěšné životopisy pro pohostinství a gastronomii během několika minut! Máme pro vás sbírku vzorů životopisů, které vám pomohou vyniknout v oboru pohostinství a gastronomie. Zkombinujte je s našimi odbornými šablonami, sestavte si je a vykročte vstříc kariérnímu úspěchu.

Vzory životopisů pro dopravu a logistiku
5

Pracujete v dopravě nebo logistice? Pořiďte si životopis, který vás ukáže v tom nejlepším světle. Jako vodítko vám poslouží naše kvalitní vzory životopisů. Doveďte životopis k dokonalosti během několika minut pomocí našeho nástroje pro psaní životopisů poháněného umělou inteligencí!

Příklady životopisů pro zdraví a lékařství
5

Vytvořte si kvalitní zdravotní a lékařský životopis pomocí našich odborně navržených šablon a knihovny bezplatných šablon životopisů. Náš snadno použitelný nástroj pro psaní životopisů vám ušetří drahocenný čas, nabídne návrhy a zvýší vaše šance na úspěch se solidní aplikací.

Vzory životopisů v oblasti informačních technologií
3

Hledáte vzory životopisů v oblasti IT, které zaujmou budoucí zaměstnavatele? Pomocí našich vzorů životopisů dosáhnete dokonalého formátu, struktury a gramatiky. Získejte návrhy na psaní poháněné umělou inteligencí a napište si úžasný životopis, který vám zajistí další práci.
Zobrazit více

Vzory životopisů ve stavebnictví
2

Vyzkoušejte více než 300 vzorů životopisů a vytvořte si dokonalý životopis ve stavebnictví, který vám pomůže získat další práci.
Zobrazit více

Vzory životopisů kosmetičky
2

Vytvořte si úžasný životopis kosmetičky během několika minut! Použijte naši sbírku vzorů životopisů: inspirujte se, kopírujte, upravujte a vkládejte své informace. Vynikněte mezi ostatními díky našim odborným návrhům a zvyšte své šance na přijetí díky našemu vyspělému nástroji pro psaní životopisů.
Zobrazit více

Vzory životopisů datových analytiků
3

Máme pro vás veškeré tipy, nástroje a vzory životopisů, které potřebujete k vytvoření úspěšného životopisu pro pozice v oblasti datové analýzy. Jednoduše si vyberte jednu z našich šablon pro datové analytiky, zadejte své údaje a začněte se ucházet o práci ještě dnes!
Zobrazit více

Vzory životopisů vývojářů
3

Vytvořte si během několika minut úspěšný životopis vývojáře! Máme pro vás sbírku vzorů životopisů, které vám pomohou vyniknout v technologickém průmyslu. Zkombinujte je s našimi odbornými šablonami, sestavte si je a s jistotou vykročte vstříc své další kariéře vývojáře.
Zobrazit více

Vzory životopisů do výroby
2

Hledáte práci ve výrobě? Začněte působivým životopisem sestaveným na základě naší bezplatné sbírky vzorů životopisů. Nezáleží na tom, jakou konkrétní roli ve výrobě zastáváte, celou cestu vás povedeme pomocí odborných šablon a vyspělého nástroje pro psaní životopisů.
Zobrazit více

Vzory životopisů pro obchodníky
7

Napište si dokonalý životopis s našimi bezplatnými vzory životopisů: zadejte své údaje a my se postaráme o zbytek! Přesvědčit potenciální zaměstnavatele a klienty nebylo nikdy jednodušší.

Vzory studentských životopisů
3

Jste student, který hledá své první zaměstnání, stáž nebo absolventský program? Naše příklady studentských životopisů vám pomohou napsat dokonalý životopis a ukážou vám, co zaměstnavatelé v žádosti o práci skutečně chtějí vidět.
Zobrazit více

Vzory životopisů v uměleckých oborech
2

Nejste si jistí, jak napsat životopis umělce? Přestaňte tápat, použijte naši sbírku více než 300 bezplatných vzorů životopisů, ať už jste malíř, tanečník, zpěvák nebo herec. Tyhle vzory profesionálních životopisů spolu s naším vyspělým editorem vás povedou od začátku do konce.
Zobrazit více

Snadno si napíšete působivý životopis

Ušetřete čas s naším jednoduchým generátorem životopisů ve 3 krocích. Už žádné otravování s psaním a formátováním ve Wordu. Sestavte si velmi rychle životopis, který u zaměstnavatelů uspěje.

Vzory životopisů

Skvělý životopis je klíčem, který otevírá dveře k lepší budoucnosti. Jedním ze způsobů, jak vyniknout, je vynikající formátování, avšak stejně důležitá je schopnost přesně a profesionálně formulovat své myšlenky. Proto jsme vytvořili více než 250 vzorů životopisů, s jejichž pomocí můžete začít sestavovat dokonalý životopis pro jakýkoli obor a pracovní pozici. Každý vzor jsme pečlivě koncipovali tak, aby odrážel nejlepší praxi ve vašem oboru a provedl vás všemi aspekty vytváření životopisu od souhrnného profilu po grafické rozvržení dokumentu. A co je na tom všem nejlepší? Každý z těchto vzorů je zcela zdarma.

Víme, že nutnost napsat životopis ve vás může vyvolávat obavy. Proto vás naše profesionální vzory životopisů provádějí celým procesem vytváření tohoto dokumentu a oddíl po oddílu podrobně rozebírají jednotlivé složky skvělého životopisu. Detailně zkoumáme realitu současného trhu práce a náboru zaměstnanců, abychom vám pomohli překonat výzvy 22. století, jakými jsou elektronické systémy pro podporu náborového procesu a nejvhodnější formáty souborů. Kromě toho naše vzory životopisů berou v potaz obvyklé překážky a dilemata a pomáhají vám vyřešit veškeré problémy, s nimiž se můžete setkat.

Při hledání práce můžete čelit obrovské konkurenci. Naše vzory proto oplývají velkým množstvím praktických tipů, jež vám poskytnou konkrétní nástroje nezbytné pro vytvoření životopisu, který upoutá pozornost personalisty a zajistí vám vysněné pracovní místo. Tak s chutí do toho! Projděte si naši stále rostoucí sbírku vzorů a šablon životopisů a posuňte svoji kariéru na novou úroveň hned teď.

Vzory CV, díky nimž rychle získáte práci

Existují případy, kdy životopis není to pravé. Mysleli jsme proto i na případ, kdy je nutné vytvořit bezvadné curriculum vitae (CV). Naše ucelené vzory CV byly odborně vytvořeny tak, aby vám usnadnily proces vytváření účinného dokumentu, který poskytne živé svědectví o vašich pracovních zkušenostech.

Zatímco v USA většina zaměstnavatelů požaduje životopis, jinde ve světě se často setkáváme s požadavkem na CV. Často se jedná o vícestránkové dokumenty umožňující zevrubně posoudit akademickou a profesní minulost uchazeče. V některých zemích je běžné předkládat fotografie a informace o rodině a osobním životě uchazeče.

Píšete-li CV, je důležité vědět, o jakou pozici se ucházíte a jakou kvalifikaci zaměstnavatel požaduje. Naše v praxi ověřené vzory CV vám díky tipům specifickým pro jednotlivé obory a interním znalostem pomohou vytvořit CV lépe než ostatní a získat práci rychleji.

Napište životopis během 15 minut
Napište životopis během 15 minut
Použijte profesionální a vyzkoušené šablony životopisů, které splňují všechna „pravidla“, která zaměstnavatelé očekávají.
Napsat životopis
Napište životopis během 15 minut
Napište životopis během 15 minut
Použijte profesionální a vyzkoušené šablony životopisů, které splňují všechna „pravidla“, která zaměstnavatelé očekávají.
Napsat životopis

Originální šablony životopisů

Přesvědčte zaměstnavatele a náboráře jednou z našich 25+ elegantních, profesionálně navržených šablon životopisu.
4.5 z 5
založeno na 408 recenzích o Trustpilot
Použít tuto šablonuStockholm resume template
Stockholm
8.200.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuNew York resume template
New York
3.800.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuVienna resume template
Vienna
2.100.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuSydney resume template
Sydney
1.800.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuLondýn resume template
Londýn
3.400.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuDublin resume template
Dublin
3.600.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuMoskva resume template
Moskva
700.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuAmsterdam resume template
Amsterdam
1.600.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuMadrid resume template
Madrid
1.400.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuSantiago resume template
Santiago
1.200.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuSingapur resume template
Singapur
680.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuOslo resume template
Oslo
550.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuKapské Město resume template
Kapské Město
52.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuPaříž resume template
Paříž
510.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuBerlín resume template
Berlín
1.400.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuŽeneva resume template
Ženeva
30.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuVancouver resume template
Vancouver
500.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuTokio resume template
Tokio
330.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuMilán resume template
Milán
900.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuLisabon resume template
Lisabon
200.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuBarcelona resume template
Barcelona
470.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuKodaň resume template
Kodaň
94.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuChicago resume template
Chicago
140.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuRio resume template
Rio
190.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuŘím resume template
Řím
180.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuBoston resume template
Boston
110.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuRirekisho resume template
Rirekisho
43.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuShokumukeirekisho resume template
Shokumukeirekisho
2.700 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuAthens resume template
Athens
61.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuBrussels resume template
Brussels
49.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuPrague resume template
Prague
4.800 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Použít tuto šablonuToronto resume template
Toronto
1.700.000 uživatelů si zvolilo tuto šablonu
Tato webová stránka používá soubory cookie ke zlepšení uživatelské zkušenosti a provádění analýz a marketingu. Používáním našich webových stránek souhlasíte se všemi soubory cookie v souladu s našimi podmínkami Zásady používání souborů cookie and Zásady ochrany osobních údajů.
Souhlasím s používáním cookies